Televarieté 2019

0

Televarieté 2019

TELE​VARIETÉ​ 2019

aneb Ein Kessel Buntes pro 21. století

 

Autoři

Vladimír Dvořák, Jiří Wimmer, Bedřich Zelenka, Jiří Melíšek, Ivan Mládek a další

 

Hrají a zpívají

Klára Havránková
Josef Širhal
Eva Židlíková
Tibor Bíbel
Ondřej Buchta

 

Režie

Klára Havránková a Josef Širhal

 

Jevištní dekorace

Ondřej Buchta

 

Technická spolupráce

Tibor Bíbel, Ondřej Buchta a Pavel Doležal

 

Produkce

Josef Širhal

 

Datum premiéry

18. února 2019

 

Grafický návrh a realizace propa­gačních materiálů

Josef Širhal

 

Délka představení

120 minut včetně přestávky
Autorská práva ke hře zastupují DILIA, z.s., a AURA-PONT s.r.o.

 

Srdečně vás zveme na Ein Kessel Buntes pro 21. století. Uvidíte, co jste už určitě viděli. Uslyšíte, co jste už určitě slyšeli. A pobavíte se tak, jak jste se bavívali, když jste ještě na Silvestra nechodili odpalovat rakety do ulic, ale seděli doma přikovaní k jednomu ze dvou kanálů Československé socialistické televize.

Poprvé v historii můžete naživo vidět scénky, které před 30 a více lety byly pro normální lidi pouze v televizi. Pojďte si s námi připomenout nezapomenutelnou atmosféru pořadů Televarieté, Možná přijde i kouzelník a Silvestrovských estrád. Zavzpomínejte na nezapomenutelné herecké výkony Vladimíra Dvořáka, Jiřiny Bohdalové, Lubomíra Lipského, Jiřího Líra, Jiřího Wimmera, Karla Černocha a mnoha dalších. Kromě toho jsme pro vás připravili spoustu naživo zpívaných písniček ze 70.-90. let minulého století, které vám také připomenou doby již dávno minulé.

Přijďte si společně s námi do divadla užít jedinečnou atmosféru. Nečeká vás klasické divadelní představení, ale revuální show, při které si pamětníci zavzpomínají a později narození zjistí, že skvělá zábava tu byla i před mnoha desítkami let. Tentokrát nám jde pouze o jediné: skvěle vás pobavit a užít si společně s vámi krásný večer.